За нами стежать: у Львові встановлять ще 40 камер спостереження

Новина - Транспорт та інфраструктура - За нами стежать: у Львові встановлять ще 40 камер спостереження

Новина - Транспорт та інфраструктура - За нами стежать: у Львові встановлять ще 40 камер спостереження

Транспорт та інфраструктура
18 жовтня 2017 12:39

У Львові вже встановили 160 камер відеоспостереження, а до кінця року їх буде 200. Про це повідомив начальник управління безпеки міста ЛМР Юрій Діль, пише Tvoemisto.tv.

За його словами, цьогоріч виділили 500 тисяч гривень для облаштування камер біля польського консульства та 1 млн 800 тисяч гривень на решту об’єктів.

Повний перелік локацій, де встановлені (чи будуть встановлені) камери, не оприлюднюють, аби уникнути вандалізму. Відеозаписи надають лише представникам правоохоронних органів та ЗМІ після відповідних заяв чи запитів. Доступ до камер також мають працівники СБУ і поліції. "Камери відеоспостереження встановлені задля безпеки. Ми не можемо давати записи всім, адже не знаємо, у яких цілях ці відео будуть використані", – каже начальник управління безпеки міста. 

 "Зараз продовжуємо встановлювати у районах, парках. Наприклад, на площі Святого Юра, біля пам’ятника Степанові Бандері. Якщо надамо повний перелік адрес, то камери можуть пропасти, а вони дорогі: їхня вартість коливається від 300 до 3000 євро", – пояснює він. Додає, що за два роки від моменту встановлення перших камер у місті ще жодну з них не викрали і не пошкодили. Також зменшилася кількість викрадених авто: за допомогою відеозаписів крадія відслідковують упродовж 5-7 хвилин.

 "Там, де є камери, ситуація з безпекою стала набагато кращою. Наприклад, під час масових заходів правоохоронні органи можуть спостерігати та за необхідності відкадрувати, скільки було осіб, хто саме брав участь, що тримали в руках тощо. Це допомагає і під час превентивної, і під час розшукової діяльності", – зазначає Юрій Діль.

Дивись ще:

Де саме: у Львові будують міні-кільце

Будь в курсі: де у Львові та Винниках три дні не буде світла 

Відкрий власну справу: львів’ян запрошують безкоштовно навчитися вести бізнес

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах