Як у Європі: Львів та Тернопіль об’єднає платна дорога

Новина - Транспорт та інфраструктура - Як у Європі: Львів та Тернопіль об’єднає платна дорога

Новина - Транспорт та інфраструктура - Як у Європі: Львів та Тернопіль об’єднає платна дорога

Транспорт та інфраструктура
15 листопада 2017 13:58

“Укравтодор” розглядає варіант будівництва в перспективі платної автомагістралі Львів-Тернопіль. Про це розповів в.о. глави Держагентства автомобільних доріг України Славомир Новак, пише Motor Media Review.

Відповідаючи на питання про плани будівництва концесійних доріг, Новак назвав дорогу Львів-Тернопіль в числі інших потенційних проектів.

“В даний час проводимо капітальний ремонт дороги Київ-Біла Церква. В майбутньому – це буде альтернативна безкоштовна дорога для концесійної. Ми опрацьовуємо питання рентабельності для потенційного інвестора. Також Львів-Краковець, Львів – кордон з Угорщиною (там є різні ділянки), Львів -Тернопіль”, – поінформував керівник” Укравтодору”.

Він також зазначив, що розглядається варіант будівництва платної дороги Одеса-Рені, але немає впевненості в зацікавленості інвесторів за даним проектом.

“Ми повинні розвивати основні коридори Одеса-Київ, Одеса-Львів і далі до кордону в ЄС. Цей проект будемо здійснювати в наступному році”, – зазначив С. Новак.

При цьому, він акцентував увагу на тому, що для будівництва платних доріг потрібні законодавчі зміни:

“Нам потрібно внести зміни в Закон про концесії. Спільно з транспортним комітетом парламенту ми підготували ці зміни і подали для розгляду депутатами. Сподіваюся, до кінця року закон буде розглянуто – інакше привернути інвесторів буде дуже складно “.

Нагадаємо, що в минулому році повідомлялося, що Кабмін розглядає проект будівництва платної об’їзної автодороги навколо Тернополя на умовах концесії.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Відеофакт: львів'яни на руках перенесли машину, що заважала руху

Водію на замітку: де на Львівщині найаварійніші ділянки доріг

Будь уважним: львів’янина на "зебрі" на смерть збила машина

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах