Дізнайся: як працюватимуть українські банки на свята

Новина - Транспорт та інфраструктура - Дізнайся: як працюватимуть українські банки на свята

Новина - Транспорт та інфраструктура - Дізнайся: як працюватимуть українські банки на свята

Транспорт та інфраструктура
27 грудня 2017 14:22

Українські банки перейшли на святковий графік роботи. Про це інформує ТСН.

Сьогодні та завтра, 27 і 28 грудня, система електронних платежів (СЕП) Національного банку України працюватиме в режимі подовженого банківського дня на дві години.

У п'ятницю, 29 грудня, в останній робочий день 2017 року, до 13:00 у СЕП можуть здійснюватися лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до НБУ та органів Держказначейства. Нацбанк та органи Держказначейства можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15:00.

У перші два понеділки року, 1 та 8 січня 2018-го, СЕП, система електронної пошти Національного банку України, депозитарій НБУ, Система СЕРТИФ, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України, система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України "КредІнфо2", Автоматизована інформаційна система "Реєстр договорів з нерезидентами 2" не працюватимуть.

У вівторок, 2 січня 2018 року, банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних із початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться.

3, 4, 5 та від 9 січня 2018 року СЕП і банківська система України працюватимуть у звичайному режимі.

Від 29 грудня 2017-го до 3 січня 2018-го включно діятиме офіційний курс гривні до іноземних валют та банківських металів, який регулятор установить 28 грудня.

НБУ також наголошує, що в період різдвяно-новорічних свят банки повинні забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів. 

ДИВИСЬ ЩЕ:

Нічний напад: у Львові розтрощили вікна і двері банку

Фоторепортаж: що залишилось від "Сбербанку" Росії у Львові після пожежі

Вночі: у Львові невідомі кинули "коктейлі Молотова" в різні банки

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах