Не доїхав – відшкодуємо, не заплатив – оштрафуємо: нові правила проїзду у трамваях і тролейбусах Львова

Новина - Транспорт та інфраструктура - Не доїхав – відшкодуємо, не заплатив – оштрафуємо: нові правила проїзду у трамваях і тролейбусах Львова

Новина - Транспорт та інфраструктура - Не доїхав – відшкодуємо, не заплатив – оштрафуємо: нові правила проїзду у трамваях і тролейбусах Львова

Транспорт та інфраструктура
24 лютого 2018 13:49

"Львівавтодор" спільно з ЛКП "Львівелектротранс" розробили і оприлюднили правила користування міським електричним транспортом Львова. Про це  VG Львів повідомила прес-служба Львівської міськради.

Згідно з новими правилами,  в електротранспорті Львова пасажир зобов’язаний валідувати квиток: і паперовий, і в майбутньому – електронний.

Квиток у водія пасажир повинен купувати до початку поїздки. Аби придбати проїзний квиток, пасажир має заходити винятково через передні двері.

Якщо під час руху транспорт через несправність зупиняється, пасажир має право пересісти в інший транспорт зі старим квитком. Якщо транспортний засіб стоїть через несправність  більше, ніж півгодини, пасажир має право на компенсацію вартості проїзду. Якщо ж причина простою зовнішня (припаркований на колії автомобіль, відсутність струму тощо), то вартість проїзду не компенсується.

Контролери мають право перевіряти наявність квитків у пасажирів під час руху транспорту або коли транспорт перебуває на зупинці. Відмова надати пільгові посвідчення, небажання оплачувати проїзд, намагання уникнути штрафу пасажиром вважається злісною непокорою контролерові і тягне за собою цивільно-правову відповідальність. Натомість пасажир має право вимагати у контролера показати свій жетон.

Якщо контролер виявив пасажира без квитка, "заєць" зобов’язаний придбати квиток за тарифним планом "квиток у контролера" і сплатити штраф.

Правила користування міським електричним транспортом Львова наберуть чинності після затвердження виконавчим комітетом Львівської міської ради.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Відкриття сезону: львівські контролери розпочинають нічне полювання на "зайців"

Відрізняються ногами: львівські трамваї обклеїли підробленими QR-кодами

Їхав і не доїхав: "Львівелектротранс" відшкодовуватиме пасажирам проїзд

Новини України та світу 23 лютого

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах