Як працюватиме: у Львові створили мобільну службу для ремонту дитячих майданчиків

Новина - Транспорт та інфраструктура - Як працюватиме: у Львові створили мобільну службу для ремонту дитячих майданчиків

Новина - Транспорт та інфраструктура - Як працюватиме: у Львові створили мобільну службу для ремонту дитячих майданчиків

Транспорт та інфраструктура
27 березня 2018 17:52

Для ремонту дитмайданчиків у Львові створили мобільну службу, яка працюватиме на базі комунального підприємства "Спортресурс".

Як розповів у коментарі ZAXID.NET керівник ЛКП "Спортресурс" Ігор Самотій, ремонтна служба надаватиме послуги на платній та безкоштовній основі. Аби поломку на майданчику відремонтували безоплатно, мешканці мають звернутись до районної адміністрації або відповідного ЛКП.

"Люди звертаються в адміністрацію або в ЛКП, а вони вже зв’язуються з нами, укладають договір, і ми починаємо надавати послуги", - розповів він.

Натомість, якщо мешканці хочуть обійти бюрократичні моменти і пришвидшити початок ремонту, вони можуть звернутися до ремонтної служби напряму. Тоді ці послуги будуть платними.

"Якщо мешканці не хочуть чекати, поки адміністрація вирішить всі бюрократичні процеси з нами, поки ми їм виставимо кошторис і угоду, то вони могли би скластися коштами і замовити ремонтну послугу – це було би простіше і швидше для всіх", - пояснив Ігор Самотій.

Зараз у ЛКП "Спортресурс" є два автомобіля для надання ремонтних послуг – вантажний та вантажно-пасажирський, які підприємство закупило у 2017 році за 800 тисяч гривень кожен. Ігор Самотій зазначає, що на перший час цього буде достатньо, а якщо попит на послугу зростатиме, закуплятимуть додаткову техніку. Усі інструменти, необхідні для ремонт майданчиків, "Спортресурс" теж має.

Ігор Самотій додав, що районні адміністрації також можуть замовити послуги з ремонту у приватних підприємств. Проте, наголосив він, ремонтом майданчиків мало хто займається, оскільки це неприбутково.

Прайсу на послуги мобільна ремонтна група не має – у кожному випадку складається індивідуальний кошторис. Звернутися до ремонтників можна за телефонами: 032-254-60-78 та 097-844-63-93.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Скандал у школі: як покарали директора за цькування другокласниці

Ховався за ліжком: львівська поліція розшукала зниклого школяра

Нудився без діла: що "світить" школяру за "мінування" львівського вокзалу

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах