Кіна не буде: кінопалац на Сихові хочуть закрити

Новина - Транспорт та інфраструктура - Кіна не буде: кінопалац на Сихові хочуть закрити

Новина - Транспорт та інфраструктура - Кіна не буде: кінопалац на Сихові хочуть закрити

Транспорт та інфраструктура
05 квiтня 2018 14:47

Львівські надзвичайники провели перевірку Центру Довженка на Сихові та виявила низку порушень правил пожежної безпеки приміщення. Про це  VG Львів повідомила прес-служба  ГУ ДСНС у Львівській області.

Як йдеться у повідомленні, у приміщенні є дві зали, розраховані на 250 та 750 відвідувачів. У більшій залі пожежники зауважили на відсутність евакуаційного ряду між сидячими місцями, що передбачено у вимогах пожежної безпеки.

Сходи закладу, за словами надзвичайників, не обладнані аварійним освітленням, яке, згідно з вимогами має бути, оскільки під час пожежі електропостачання вимикається й аварійне освітлення може стати єдиним вказівником для відвідувачів центру.

"Всі виходи відкриті і доступні для людей. Службові приміщення були захаращенні через ремонт, наші працівники вже сьогодні їх вивільнили", — розповіла у коментарі Твоє місто в. о. керівниці Культурно-освітнього Центру Довженка Марта Іванишин.

Поблизу сходів пожежники помітили нагромадження предметів, зроблених із горючих матеріалів. Адміністрація закладу пояснила це тим, що у деяких приміщеннях триває ремонт. Однак надзвичайники відзначили й те, що кінотеатр обладнаний справною системою внутрішнього протипожежного водопроводу.

Крім цього, за свідченнями рятувальників, у кінотеатрі відсутні системи пожежної автоматики, немає датчиків виявлення диму чи вогню, а також облаштовані тимчасові ділянки електромережі. Такі порушення часто й стають основною причиною виникнення загоряння.

"Звісно, як балансоутримувачі ми несемо відповідальність за всі приміщення і не знімаємо її з себе. Так, були зауваження до електромережі. Але вона була зроблена 30 років тому і її ніхто не переробляв. Тому вже сьогодні тут працюють наші працівники, щоб полагодити технічні моменти. Важливе зауваження — продаж попкорну в холі, що також є порушенням. Однак перший поверх Центру орендує Кінопалац. Наразі ми переглядаємо договір оренди і беремо весь хол під власне адміністрування. Тому цей момент намагатимемось усунути швидко", — додала Марта Іванишин.

За її словами, після перевірки пожежники мають надати адміністрації протокол та термін на усунення порушень, тому адміністрація сподівається, що до суду не дійде.

Водночас у ДСНС повідомляють, що готують матеріали, які передадуть до адміністративного суду аби призупинити діяльність об’єкта до повного усунення виявлених порушень.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Антикінотеатр, кіноклуб, творча квартира: де у Львові подивитись кіно

Кінозал на даху, кіношкола, майстер класи: як "Сокіл" став Lviv Film Center

Дзвін, Київ, кінотеатр Хмельницького: що буде з старими львівськими кінотеатрами

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах