Зазирни у майбутнє: яким буде Палац спорту у Львові після реконструкції

Новина - Транспорт та інфраструктура - Зазирни у майбутнє: яким буде Палац спорту у Львові після реконструкції

Новина - Транспорт та інфраструктура - Зазирни у майбутнє: яким буде Палац спорту у Львові після реконструкції

Транспорт та інфраструктура
19 квiтня 2018 11:38

У Львові оприлюднили візуалізацію Палацу спорту після реконструкції, яку планують почати у другій половині 2018 року і завершити за два роки.

За словами архітектора Ігоря Гризлюка, проект передбачає модернізацію і збереження наявної будівлі, розробку і використання територій зі сторони вулиць Мельника та Єфремова з детальним проектуванням громадського простору із зонами відпочину для дорослих та дітей. Також при втіленні проекту передбачається модернізація озеленення, а також зведення прибудови зі збереженням шести тенісних критих кортів. Щодо деталей, які стосуються їхнього покриття, проводять консультації Федерацією тенісу.

Зазирни у майбутнє: яким буде Палац спорту у Львові після реконструкції фото

Зазирни у майбутнє: яким буде Палац спорту у Львові після реконструкції фото 1

У будівлі також будуть два спортивні басейни довжиною 25 метрів — плавальний та дитячий, — спортивні зали для проведення дозвілля та спортивних дитячих секцій. Також тут планують звести підземний паркінг.

"Інтер’єр сучасного палацу спорту передбачає багатофункційний зал з біговою доріжкою, а також зал для занять баскетболом, футболом, проведення таких занять як TRX, cycling, crossfit. Також передбачено гуртки зі спортивних та бальних танців і дошкільного розвитку дитини: класи Монтессорі, малювання, шахів, для занять з дизайну", — розповів tvoemisto.tv головний дизайнер проекту Арсен Костишин.

Крім того, тут буде зона коворкінгу для проведення лекцій та майстер-класів, громадський простір довкола, а також кафе здорового харчування, оскільки сама будівля — спортивна, тому і заклади мають бути відповідними.

Зазирни у майбутнє: яким буде Палац спорту у Львові після реконструкції фото 2

Будівлі Палацу спорту вже понад 30 років, і деякі її елементи ніколи не ремонтували. Це було одним із поштовхів щоб почати реконструкцію. Крім того, зараз будівля не використовується на 100% як спортивна споруда і наразі є дотаційною.

Зазирни у майбутнє: яким буде Палац спорту у Львові після реконструкції фото 3

Заступниця голови Львівської обласної федерації тенісу України Наталія Бодня стверджує, що Федерація тенісу підтримує реконструкцію, щоб спортсмени мали можливість тренуватися в зимовий період. Також це дозволить збільшити кількість змагань всеукраїнського та міжнародних рівнів узимку.

Зазирни у майбутнє: яким буде Палац спорту у Львові після реконструкції фото 4

"Є дуже велика проблема з зимовими тренуваннями. Кожної зими тренери мають десь шукати зали, щоб діти не були без тренувань. Влітку у Львові є 29 ґрунтових кортів ("Динамо", "Євроспорт", Парк культури), три "харди" і дві "трави". Тому ця реконструкція – велика послуга для розвитку львівського тенісу. У нас є дуже перспективні діти, і вони їздять на міжнародні змагання, витрачаючи власні кошти. Ми ж зможемо забезпечити це все тут, у Львові", — додала заступниця голови Львівської обласної федерації тенісу України Сюзанна Лавриш.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Зазирни у майбутнє Львова: яким буде Замарстинівський парк після реконструкції

З метеостанцією і підсвіткою: біля львівської опери з’явиться сухий фонтан

Перелік: які дороги ремонтуватимуть у Львові цього року

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах