Як у Лондоні: у львівських трамваях встановили термінали для оплати проїзду

Як у Лондоні: у львівських трамваях встановили термінали для оплати проїзду

У львівських трамваях встановили термінали для оплати проїзду.

Десять терміналів для безготівкового розрахунку обладнали у трамваях фірми "Електрон", які курсують за маршрутами №8, 9 та 1, повідомляє zaxid.net.

Для оплати проїзду пасажиру потрібно піднести картку чи платіжний пристрій до терміналу і дочекатись звукового й світлового сигналу. Після підтвердження оплати, термінал видає квиток.

"Що в Лондоні, що у Львові, той самий процес. Ми сьогодні показуємо те, що буде у Львові, коли запрацює електронний квиток в повному об’ємі. Зайшов, приклав карточку, ніякої готівки, ніяких зловживань. Це перші надсучасні валідатори, які встановлені на наших трамваях. Не є таємниця, що ми маємо в перспективі мати 3 тис. валідаторів у Львові, коли запрацює електронний квиток", – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Пасажиру не потрібно квиток компостувати, дійсний він буде впродовж години. Також за допомогою спеціальної кнопки, яка розташована на пристрої, можна придбати пільговий квиток.

Найближчим часом у трамваях доставлять ще 10 таких терміналів.

Зазначимо, термінали для оплати проїзду встановлені на 9 "Електронах" та одній "Татрі". На маршрутах №1 та №9 їздитиме по одному трамваю з терміналами для безконтактної оплати проїзду, а інші вісім встановлені на трамваях №8.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Дратує – не мовчи: у Львові досліджують звуки у транспорті

Готуй гаманець: у Львові подорожчали проїзні картки для трамваїв і тролейбусів

Що сталося: у Львові раптово помер водій тролейбуса

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм