Змінили маршрути: у Львові створили новий дизайн схеми руху електротранспорту

Основою схеми є зображення маршрутів електротранспорту на карті міста.

Основою схеми є зображення маршрутів електротранспорту на карті міста.

Транспорт та інфраструктура
07 червня 2018 12:35

У Львові створили новий дизайн схеми руху електротранспорту. Схему розробляли понад рік, враховуючи усі лінії транспортних сполучень, різновиди транспорту та запити містян. Про це повідомили на Гарячій лінії міста.

"Попередня загальноміська схема, яку розробляли ще у 2011 році, була складною, по ній було важко орієнтуватися. Тим паче, відтоді багато маршрутів змінилося. Ідея була в тому, аби створити нову схему простою та зрозумілою. Під час розробки довелося у деяких місцях відійти від географічної прив’язки, однак ми намагалися максимально зберегти реальне розташування зупинок. Наразі у тролейбусах міста вже розклеїли нову схему руху електротранспорту, на черзі – трамваї та зупинки", - зазначив Павло Сирватка, керівник відділу стійких транспортних систем ЛКП "Львівавтодор".

Основою нової схеми встановили зображення маршрутів електротранспорту на карті міста. Далі це зображення спрощували, змінювали зовнішній вигляд, тестували різні рішення щодо кутів ліній, їх товщини тощо.

До того ж розробники вирішили впорядкувати назви зупинок. Ініціатори наполягали, аби назви були короткі та зрозумілі і мешканцям міста, і туристам.

Також прийнято рішення щодо зображення зупинок: односторонні зупинки на схемі позначено стрілкою в середині позначки зупинки, і односторонній рух транспорту, позначається у двічі тоншою лінією.

Змінили маршрути: у Львові створили новий дизайн схеми руху електротранспорту фото

На новій схемі позначені автостанції, залізничні станції та важливі туристичні місця. Якщо такі об’єкти розташовані не біля зупинки, то на схемі позначено час пішого шляху до них. Зупинки, доступні для людей з інвалідністю, та повз які їздить громадський транспорт, пристосований для них, позначені відповідною піктограмою. Велосипед біля назви зупинки інформує про наявність станції велопрокату NextBike.

"Хтось може сказати, що ці схеми непотрібні, бо є смартфони. Але не у всіх є гаджети, може не бути Інтернету, телефон може розрядитись. Зручно, коли можна пальцем провести по маршруту і зрозуміти, скільки тобі зупинок їхати, де пересідати. Якби схеми не були потрібні, то інші міста світу їх би не робили і не оновлювали",  – зазначив Єгор Каліберда, дизайнер нової схеми електротранспорту Львова.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Схема об’їзду: у Львові на півроку перекрили вулицю

П’яний за кермом: поліцейський на Львівщині вчинив смертельне ДТП

Приїхали: у Львові вщент згоріла маршрутка

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах