Об’їжджай: на Львівщині перекриють дорогу через Городок

Об’їжджай: на Львівщині перекриють дорогу через Городок

На Львівщині ремонтують трасу М11 Львів-Шегині.

У місті Городок на Львівщині розпочали капітальний ремонт автомобільної дороги, яка є частиною траси державного значення М11 Львів – Шегині. Про це  VG Львів  повідомили у прес-службі Служби автомобільних доріг у Львівській області. Проїзд ділянок, на яких виконуються ремонтні роботи, здійснюється через одну смугу руху, оскільки інша повністю перекрита. 

Капітальний ремонт траси Львів-Шегині проводиться на двох ділянках: 24+960 - км 28+757 та км 30+020 - км 32+460.

На першій ділянці зараз фрезерують дорожнє покриття. А на другій – розбирають тротуар та металеве огородження, демонтовують автопавільйони, кладуть бортовий камінь, поребрик та бруківку.

До того ж, окрім ремонту двох ділянок, підрядна організація відремонтує два мостові переходи через річки Верещиця та Потічок. На мості через річку Верещиця вже розпочали роботи, там демонтовують тротуарні блоки та розбирають дорожнє покриття.

Для ефективного та якісного проведення ремонту цього тижня планується повністю перекрити для проїзду транспортних засобів автомобільну дорогу. Об’їзд буде здійснюватися по об’їздній міста Городок.

Про ремонт та об’їзд попереджають дорожні знаки.

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг у Львівській області 30 травня підписала договір з "Автомагістраль-Південь" на капітальний ремонт дороги загального користування державного значення М11 Львів-Шегині за 156,7 мільйонів гривень. 

ДИВИСЬ ЩЕ:

Львів'янину на замітку: чому заблокували дорогу до Винників

Зазирни у майбутнє: якою буде льодова арена у Львові

Схема об’їзду: у Львові перекрили вулицю Зелену

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм