Поїдуть усі: Львів отримає 12-метрові автобуси

Поїдуть усі: Львів отримає 12-метрові автобуси

Львівське АТП-1 придбає 150 12-метрових автобусів в лізинг

Львів отримає першу партію 12-метрових автобусів МАЗ та "Електрон" у другій половині вересня. Про це під час засідання інженерної депутатської комісії Львівської міськради повідомив директор АТП-1 Орест Хамула, пише zaxid.net.

Зайого словами, МАЗ та "Електронтранс" уже збирають для Львова автобуси, які місто купує на умовах фінансового лізингу. "До кінця року мають поставити всі автобуси", – сказав Хамула.

Попередньо планують отримати десять МАЗів та імовірно стільки ж "Електронів".

Нагадаємо, цьогоріч львівське АТП-1 придбає 150 тридверних 12-метрових автобусів в лізинг, з яких 100 МАЗів та 50 "Електронів". При цьому автобуси МАЗ 203 Львів придбає вперше, раніше таких автобусів у місті не було.

Орест Хамула також розповів, що ці 150 автобусів розмістять на вул. Авіаційній, де зараз розташована база АТП-1. Натомість на новій базі на вул. Вернадського поблизу автовокзалу, за словами Хамули, планують розмістити ще 100 нових автобусів, які придбають у 2019 році за кошти кредиту Європейського інвестиційного банку. Він також зазначив, що на вул. Вернадського матимуть стоянку ті автобуси, які курсують по вул. Стрийській та на Сихів, що дозволить заощадити пальне для автобусів.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Вози повітря: у Львові всі пасажири вийшли з маршрутки через відмову водія везти пенсіонера

Бабуся з шилом: з’явилися нові подробиці нападу на пасажира львівської маршрутки

Фотофакт: у Львові "тріснула" переповнена маршрутка

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм