15 хвилин – і ти в центрі: вулицею Коперника знову курсуватиме трамвай

Трамвай №3 повернеться на вулицю Коперника у Львові. Фото умовне.

Трамвай №3 повернеться на вулицю Коперника у Львові. Фото умовне.

Транспорт та інфраструктура
08 липня 2019 17:28

Трамвай №3 повертається на вулицю Коперника у Львові. Йдеться про 300 метрів між вулицями Бандери і Сахарова. Прокласти там колію планують для того, щоби розвантажити одне з найскладніших перехресть міста. Як пише zaxid.net у "Львівавтодорі" запропонували кілька варіантів, як покращити рух на цьому відрізку.

"Регульоване кільце на цьому перехресті або ж такої форми перехрестя, як воно є зараз, тільки з різними острівцями, зменшенням радіусів поворотів, тобто уникнення конфліктів між транспортом і пішоходів", — розповів керівник відділу транспортного планування ЛКП "Львівавтодор" Роман Зубачик.

Обидва варіанти передбачають зміни у русі трамвайного маршруту. Зараз "трійка" їде до центру завантаженими вулицями Вітовського і Франка. За новим проектом вона мала б відразу виїжджати на Коперника. 

"Реалізація цього проекту дасть можливість зменшити час добирання до центру міста. Від кінцевої зупинки на Княгині Ольги до центру буде зменшено час добирання до 15 хвилин. Сьогодні ж дорога займає більше пів години", — зазначив депутат міської ради, ініціатор змін Андрій Шевців. 

Реконструкція перехрестя має полегшити життя і власникам приватного транспорту. Пропускна здатність для автомобілів має зрости на 30%.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах