Або купуєш, або платиш: у львівським трамваях контролери провели незвичайну акцію

"Отримай проїзний на 30 днів замість сплати штрафу»: ЛКП «Львівелектротранс» провело рейд-акцію з виявлення «зайців».  Фото Олександр Мазуренко.

"Отримай проїзний на 30 днів замість сплати штрафу»: ЛКП «Львівелектротранс» провело рейд-акцію з виявлення «зайців». Фото Олександр Мазуренко.

Транспорт та інфраструктура
25 вересня 2019 10:52

Контролери "Львівелектротрансу" провели рейд-акцію з виявлення "зайців" у львівських тролейбусах і трамваях, запропонувавши порушникам замість покарання купити проїзні.

Під час рейду пасажиру, який не оплатив проїзд давали можливість придбати проїзну картку — абонемент на 30 днів, замість сплати штрафу.

"Щодня ЛКП "Львівелектротранс", один із найбільших перевізників міста, обслуговує понад 250 тисяч пасажирів на трамвайних та тролейбусних маршрутах. Близько 2/3 із загального пасажиропотоку, становлять пільгові категорії громадян, що користуються правом на безоплатний проїзд. Однак, згідно з підрахунками підприємства, приблизно 30?40% не оплачують проїзд", — йдеться у повідомленні.

Додамо, що Львів, перше місто в Україні, що повністю відмовилося від кондукторів у громадському електротранспорті, та ще понад 10 років тому перейшло на європейський формат обслуговування, який передбачає інспекторів-контролерів, що здійснюють контроль за оплатою проїзду.

Станом на сьогодні, у штаті ЛКП "Львівелектротранс" працюють близько 50 інспекторів-контролерів. Щотижня вони виявляють понад 600 випадків неоплаченого проїзду та виписують штрафних квитанцій на суму більшу 55 тисяч гривень.

Нагадаємо, хто може безкоштовно їздити у трамваях і тролейбусах Львова.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах