Пиши заяву: як львів'янам реставрувати історичні балкони зі знижкою

До 15 листопада львів’яни можуть подавати заявки на участь у Програмі співфінансування реставрації балконів.

До 15 листопада львів’яни можуть подавати заявки на участь у Програмі співфінансування реставрації балконів.

Транспорт та інфраструктура
18 жовтня 2019 14:03

До 15 листопада львів’яни можуть подавати заявки на участь у Програмі співфінансування реставрації балконів у будинках-пам'ятках архітектури. 

"Цю програму ми обговорювали з різними колами, з мешканцями, щоб зрозуміти наскільки мешканці готові фінансово долучитися до реставрації балконів. Було визначено чітку фіксовану суму, яку власник балкону має заплатити безпосередньо виконавцю робіт як аванс — це 10 тисяч грнивень. Решту суму вартості оплачує місто. Також місто бере на себе виготовлення проектно-кошторисної документації, експертиза цієї документації, проведення тендерної закупівлі, бо це буде тендерна закупівля, укладання договору з підрядником",  — розповіла начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко.

За її словами, для того, аби взяти участь у програмі, мешканець має звернутися в управління охорони історичного середовища і написати заяву відповідного зразка. Він має бути готовий до співфінансування, забезпечити виконавцю робіт доступ до електроенергії і має мати підписаний охоронний договір.

"Ми буде брати лише ті балкони, які виходять на головний фасад у будинках пам’ятках архітектури", — наголосила Онищенко. 

Нагадаємо, у місті з 2018 року діє програма співфінансування реставрації дверей та брам, а цього року розпочала діяти програма реставрації вікон.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах