Тягни диван назад: за викиданням львів’янами сміття слідкуватимуть камери

Тягни диван назад: за викиданням львів’янами сміття слідкуватимуть камери  фото

Тягни диван назад: за викиданням львів’янами сміття слідкуватимуть камери фото

Транспорт та інфраструктура
23 квiтня 2020 17:57

Львівське комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс» встановлює камери в місцях розташування контейнерів для збору сміття.

Про це VG Львів повідомили у пресслужбі підприємства.

Камери відеонагляду встановлять у місцях розташування контейнерів для збору сміття, оскільки почастішали випадки викидання негабаритних та будівельних відходів у сміттєві контейнери. За це порушення передбачена адміністративна відповідальність. Адже викинуті меблі, побутова техніка, мішки з цементом тощо не залишають місця для звичайних побутових відходів, деформують контейнери, ламають спецавтомобілі й псують естетичний вигляд прибудинкової території.

«Система відеонагляду дозволить попередити вандалізм та хуліганство. Зараз у районах міста почастішали випадки із навмисного підпалу та псування контейнерів. Щоб їх замінити, витрачаються значні матеріальні ресурси. Вартість одного контейнера становить понад 6 тисяч гривень. Отож зараз ми встановлюємо камери відеоспостереження в місцях розташування наших контейнерів для збору сміття. І скрізь, де функціонуватимуть системи відеонагляду, встановимо інформаційні таблички з попередженням", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під час карантину через пандемію COVID-19 у Львові зафіксували «бум» ремонтів і генеральних прибирань.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах