Як в Європі: біля лікарні на Миколайчука облаштують вертолітний майданчик

Біля лікарні на Миколайчука облаштують вертолітний майданчик. Фото: airbus-h (умовне)

Біля лікарні на Миколайчука облаштують вертолітний майданчик. Фото: airbus-h (умовне)

Транспорт та інфраструктура
31 липня 2020 14:05

На території лікарні швидкої допомоги, що на вулиці Івана Миколайчука, 9 у Львові, облаштують вертолітний майданчик. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

«Відзначу, що нам дали погодження служби авіації, щоб зробити вертолітний майданчик в лікарні швидкої допомоги. Це дасть можливість, маючи гелікоптер, достатньо оперативно доставляти хворих в лікарню з будь-яких точок Львівської області. А в разі потреби — навіть забрати хворих з інших міст. Це ознака європейського столичного міста», — повідомив мер Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Люкс FM».

За інформацією видання Твоє місто, на території лікарні є два місця, на яких можна було б облаштувати вертолітний майданчик. За попередніми розрахунками, майданчик обійдеться лікарні в 5 мільйонів гривень.

«Плануємо втілити його ще  в цьому році, припускаю, інвестиції залучатимемо з різних джерел, можливо профінансує й місто», – розповів директор Львівської лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Нагадаємо, біля клінічної лікарні швидкої медичної допомоги на вулиці Миколайчука, 9 у Львові облаштують громадський простір. Візуалізація за посиланням.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах