У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси

У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси - фото

У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси - фото

Транспорт та інфраструктура
14 серпня 2020 17:12

У Львові встановили ще три питні фонтани. Один із них доступний навіть для собак. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Роботи з встановлення питних фонтанів працівники «Львівводоканалу» завершили сьогодні, 14 липня. Тепер безкоштовно попити водички можна на проспекті Свободи (поруч із пам’ятником Тарасу Шевченку), на вулиці Підвальній, поруч із Пороховою вежею, та на площі Митній.

Фонтанчики на проспекті Свободи та площі Митній є двосекційними і зручними для людей із обмеженими можливостями. А фонтанчик на Підвальній має три секції. Третя — для собак.

 • У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси фото
 • У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси фото 1
 • У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси фото 2
 • У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси фото 3
 • У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси фото 4
 • У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси фото 5
 • У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси фото 6
 • У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси фото 7

У Львові встановили ще три питні фонтани: адреси фото

«Вода до питного фонтанчика потрапляє міським водогоном із підземних джерел наших свердловин, тому львів'яни та гості міста мають змогу безкоштовно напитися чистої артезіанської води. Важливо, що львів'яни не контактуватимуть губами з металом фонтанчиків — стійкий потік води дозволяє напитися без контакту із краном, що важливо в умовах карантину. Отож, чотири фонтанчики уже встановлено, довкола них відновлено благоустрій і львів'яни вже можуть пити з них воду. Воду з фонтанчиків було відібрано на аналіз, який показав, що вода відповідає усім нормам та стандартам, — це чиста артезіанська вода", — повідомили у «Львівводоканалі».

Нагадаємо, на площі Ринок у Львові можна безкоштовно напитися чистої артезіанської води. У центрі Міста Лева встановили питний фонтан. Він є двосекційним і ним можуть користуватися люди з інвалідністю та діти. Лабораторія Львівводоканалу провела аналізи води — вона відповідає усім нормам та стандартам.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах