Можуть, якщо захочуть: Хуторівку відкрили для проїзду завчасу

Можуть, якщо захочуть: Хуторівку відкрили для проїзду завчасу. Фото: Львівська міськрада.

Можуть, якщо захочуть: Хуторівку відкрили для проїзду завчасу. Фото: Львівська міськрада.

Транспорт та інфраструктура
17 вересня 2020 16:28

Вулицю Хуторівку у Львові відкрили для проїзду транспорту. Підрядна організація ТзОВ «Онур» завершила заміну всіх комунікацій і нанесення дорожнього покриття. Про це повідомив  заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий. 

Під час капітального ремонту на вул. Хуторівка було проведено заміну всіх комунікаційних мереж, облаштування дощової каналізації, влаштування контактної мережі тролейбуса, велосмуги, світлофорних об'єктів, зупинки громадського транспорту, заміну опор вуличного освітлення і влаштування благоустрою.

Можуть, якщо захочуть: Хуторівку відкрили для проїзду завчасу. Фото: Львівська міськрада. Можуть, якщо захочуть: Хуторівку відкрили для проїзду завчасу. Фото: Львівська міськрада.

«Всі роботи з асфальтування проїзної частини вул. Хуторівки завершено, тому її вже відкрили для проїзду з двох сторін. Через два тижні підрядник розпочне наносити розмітку і завершить асфальтування велодоріжок і влаштування хідників. Тобто в найближчі два тижні всі роботи будуть завершені, а до кінця жовтня по вул. Хуторівка поїде тролейбус", — повідомив Андрій Білий.

Нагадаємо, завершення робіт було заплановане до 30 вересня 2020 року, втім підрядник виконав роботи дещо швидше.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах