Не гуляй там: названо найбрудніші перехрестя Львова

Названо найбрудніші перехрестя Львова. Фото: unsplash.com (умовне)

Названо найбрудніші перехрестя Львова. Фото: unsplash.com (умовне)

Транспорт та інфраструктура
18 листопада 2020 13:07

В IІІ кварталі 2020 року у Львові провели заміри повітря на 30 перехрестях міста та визначили найбрудніші з них. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як повідомили в хімічній лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління», що й проводила вимірювання, з 2019 року кількість перехресть з перевищеннями знизилась із 30-ти до 22-х.

Так, найбільш забрудненим (перевищення в два і більше разів) виявилось перехрестя вул. Виговського — вул. Кульпарківська. Також високі показники забруднення були на двох перехрестях: просп. Чорновола — вул. Хімічна; вул. Стрийська — вул. Сахарова.

Незначні перевищення спостерігались на семи перехрестях: просп. Чорновола — вул. Городоцька; вул. І. Франка — пл. Соборна — вул. Винниченка; вул. І. Франка — вул. К. Левицького — вул. Кн. Романа; вул. Січових Стрільців — вул. Гнатюка; вул. І. Мазепи — вул. І. Миколайчука; вул. Б. Хмельницького — вул. Опришківська; вул. Личаківська — вул. Пасічна.

Перевищень не виявлено на восьми перехрестях: просп. Свободи — вул. Дорошенка; просп. Свободи — вул. П. Беринди; просп. Свободи — пл. Міцкевича; вул. Підвальна — вул. Руська; вул. Личаківська — вул. Винниченка — пл. Митна; вул. І. Франка — вул. Зелена; вул. Городоцька — вул. Ряшівська; вул. Шевченка — вул. Левандівська.

Також у хімічній лабораторії зауважили, що після ремонту та реорганізації кільцевого руху на перехресті вул. Шевченка — вул. Левандівська, яке було одним з найбільш забруднених, сьогодні перевищень забруднюючих речовин не виявлено.

Нагадаємо, у Львові встановили пост для моніторингу якості повітря.  З'явився він на вулиці Пластовій, 13. Але, щоб проконтролювати якість повітря у рідному місті, їхати туди не обов'язково. Зробити це можна вдома, лежачи на канапі зі смартфоном у руках.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах