Приїхали: в адміністрації не погодили схему автобусних маршрутів до міст і сіл Львівської ОТГ

В адміністрації не погодили схему автобусних маршрутів до міст і сіл Львівської ОТГ. Фото: Львівська міська рада.

В адміністрації не погодили схему автобусних маршрутів до міст і сіл Львівської ОТГ. Фото: Львівська міська рада.

Транспорт та інфраструктура
26 листопада 2020 17:10

У Львівській державній адміністрації не погодили схему автобусних маршрутів до міст і сіл Львівської ОТГ. Про це заявив начальник управління транспорту Львівської міської ради Орест Олеськів. Читайте всі новини Львова.

Хоча виконавчий комітет затвердив і перелік маршрутів до населених пунктів, які входять до Львівської ОТГ, і їхні схеми, але Львівська облдержадміністрація зробити це відмовилася. Йдеться про погодження схеми руху автобусних маршрутів загального користування, які би сполучали населені пункти Гряда, Малехів, Воля Гамулецька, Великий Дорошів, Зашків, Великі і Малі Грибовичі, Гамаліївка, Малі Підліски, Завадів, Зарудці, Ситихів, Підрясне, Рясне Руське, Підбірці, Дубляни з містом Львовом. 

Приїхали: в адміністрації не погодили схему автобусних маршрутів до міст і сіл Львівської ОТГ
Приїхали: в адміністрації не погодили схему автобусних маршрутів до міст і сіл Львівської ОТГ

"Хоча розуміємо, що офіційно ОТГ починає діяти з 1 січня 2021 року, і повну юрисдикцію отримаємо з 2021 року. Проте місто вже готове забезпечити транспортом ці населені пункти. Однак на наш запит ми отримали відмову, аргументовану тим, що ми ще не маєм юридичних повноважень, а також, що в ОДА є підписані договори з перевізниками по цих напрямках, і вони не готові їх достроково розривати", - розповів Орест Олеськів.

За його словами, нині плануються додаткові перемовини. Посадовець сподівається, що вдасться домовитися по хоча б певних напрямках. Він також додав, що є активний запит від мешканців Підбірців, де немає хорошого сполучення.

"Відзначу, що по цьому маршруту ми ще в травні зверталися, але теж отримали відмову без аргументації", - наголосив Олеськів.

Нагадаємо, 2 жовтня 2020 року виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.09.2011 № 809», яким затвердив схеми 9 маршрутів, які курсуватимуть до населених пунктів Львівської ОТГ. Далі схеми цих маршрутів мають бути погоджені в Львівської адміністрації, і лише після цього вони можуть вступити в дію.

Нагадаємо, львівськими вулицями курсуватимуть екологічні автобуси. Три приватні перевізники Львова — ТзОВ «Міра і К», «АТП-14 630» ТзОВ «Фіакр Львів», об'єднані в концерн «ЕкоПасТранс», придбали вісім екологічних 12-метрових низькопідлогових автобусів марки SOLARIS.

Читайте всі новини у нашому каналі Telegram, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах