Приїхали: у Львові вимагають припинити курсування трьох маршруток

Приїхали: у Львові вимагають припинити курсування трьох маршруток. Фото: Львівська пошта (умовне)

Приїхали: у Львові вимагають припинити курсування трьох маршруток. Фото: Львівська пошта (умовне)

Транспорт та інфраструктура
04 сiчня 15:56

У Львові вимагають припинити курсування трьох маршруток. Львівське комунальне АТП-1 закликало обласне управління транспорту припинити роботу приміських маршрутів №111, 180А і 217А, які мали припинити рух з 1 січня, однак надалі продовжують працювати. Про це повідомила пресслужба ЛК АПТ-1.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

За словами директора ЛК АТП №1 Ореста Хамула, на маршрутах №1А та №61 курсують комунальні низькопідлогові автобуси великої місткості. Утім, приміські маршрути №111, №180А та №217А курсують і надалі, однак мали припинити рух з 1 січня 2021 року.

«Ці маршрути курсують незаконно, не узгодивши свої схеми руху і графіки з міським управлінням транспорту. Вони не перевозять пільгових пасажирів і завдають значних збитків АТП №1 та громаді Львова», – йдеться у повідомленні.

Комунальне підприємство зазначило, що з 1 січня 2021 року офіційно розпочала діяти Львівська ОТГ, до якої увійшли місто Дубляни, села Підбріці, Підрясне, Рясне-Руське та інші села і селища міського типу. Для забезпечення транспортного сполучення цих населених пунктів розпочав курсувати маршрут № 61 (Підрясне – Підбірці), а маршрут №1А був продовжений до Дублян.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах