Прощавайте затори і ДТП: на яких перехрестях Львова змінять правила руху

На найбільш проблемних перехрестях Львова змінять організацію руху. Фото: pexels.com

На найбільш проблемних перехрестях Львова змінять організацію руху. Фото: pexels.com

Транспорт та інфраструктура
06 квiтня 2021 15:45

На найбільш проблемних перехрестях Львова змінять організацію руху. Управління транспорту Львівської міської ради виявили 16 таких перехресть. Читайте новини Львова на VG Львів.

Частина з цих перехресть потребує відносно недорогих рішень – зміну розмітки, встановлення знаків або встановлення світлофорів. Інша частина має пройти повну реконструкцію, повідомляє ZAXID.NET.

Любінська–Виговського

Як розповів керівник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів, тут планується вдосконалення існуючого регульованого перехрестя таким чином, щоб зробити його менш аварійним і також зменшити затримки на нього.

Кульпарківська–Виговського

На цьому кільці часто трапляються сильні затори та ДТП. Тому на перехресті планують облаштувати турбо-кільце, яке має розвантажити і пришвидшити рух. Реалізувати проєкт планують уже наступного року.

Шевченка–Томашівська

Фахівці вважають, що на цьому перехресті буде доречним облаштування кільця. Цього року мерія планує замовити проект, щоб мати змогу реалізувати проект уже наступного року.

За словами Ореста Олеськіва, у Рясному планують зробити більш безпечним рух на мосту на вулиці Шевченка, 418. Тут встановлять знаки та нанесуть розмітку. Згодом планують встановити камеру фіксації швидкості й облаштувати регульований пішохідний перехід.

Стрийська–Сахарова

Уже цьогоріч на перехресті перемалюють розмітку таким чином, щоб покращити пропускну здатність і створити окрему лівоповоротну смугу для транспорту, що повертає на вулицю Сахарова.

Кульпарківська–Наукова

Тут також часто трапляються ДТП. Як зазначив Орест Олеськів, автомобілі їдуть на великих швидкостях зі сторони виїзду в місто. Тому є пропозиція заборонити ліві повороти і облаштувати розворот на перехресті з вул. Трускавецькою.

Джерельна–Хімічна–Єрошенка–Під Дубом

Цього року на цьому перехресті організують рух розміткою та знаками, а у подальшому мерія замовить проектно-кошторисну документацію, щоб реконструювати це перехрестя.

Личаківська–Пасічна

Це перехрестя вважають одним з найбільш проблемних у Львові. Остаточного рішення, за словами Ореста Олеськіва, для покращення організації руху ще немає. Незабаром Личаківська адміністрація має перенести газову трубу, яка блокує одну із смуг руху. Невирішеними наразі залишаються питання перенесення автостанції, яка також блокує рух транспорту, та будівництво нової АЗС.

Шевченка–Ковча

Тут планують збудувати міст, який має внормувати рух автомобілів, який зараз є досить хаотичним. Однак до реалізації цього великого проекту на перехресті планують облаштувати тимчасове кільце.

Червоної Калини–Стуса–Липова Алея

Тут теж часто виникають ДТП. На цьому перехресті планують встановити світлофор на пішохідному переході. Також тут змінять організацію руху, щоб убезпечити виїзд з вул. Липової Алеї і розворот на вул. Стуса.

Зелена–Зубрівська

Це перехрестя має ускладнені ліві повороти і сповільнює рух вул. Зеленою. Тут планують встановити світлофор і нанести нову розмітку.

Управління транспорту та урбаністики Львівської міської ради виділило ще шість транспортних розв’язок, які уже запроектовані і потребують фінансування для реалізації.

Городоцька–Виговського.

Минулого року на цьому перехресті покращили рух, організувавши постійний зелене світло для руху прямо на виїзд з міста. Втім тут ще потрібно влаштувати пішохідні переходи та велопереїзди.

Кульпарківська–Антоновича–Окружна

Тут відбудуться незначні зміни. За це перехрестя візьметься Франківська райадміністрація. Тут відріжуть виступ тротуару, щоб випрямити траєкторію руху, особливо для громадського транспорту. Також перерозподілять рух по смугах, щоб зробити його більш впорядкованим.

Городоцька–Сяйво

На перехресті облаштують квазі-кільце.

Княгині Ольги–Володимира Великого

Цього року розроблять проектно-кошторисну документацію на турбо-кільце. Реалізувати проект планується наступного року.

Зелена–Пасічна 

Кільце вважають поробленим, бо тут є нерівномірний розподіл потоків і утворюється «пляшкове горло» на вул. Зеленій у напрямку виїзду з міста. Для покращення організації руху на цьому перехресті замовлять ПКД, а реалізація передбачається уже на наступний рік.

 Також міська комісія з безпеки дорожнього руху погодила облаштування кільця на перехресті Сихівська–Зелена.

Зазначимо, що усі зміни в організації руху на перехрестях та вулицях Львова погоджує міська комісія з безпеки дорожнього руху (КБДР). Якщо рішення комісії потребує незначних робіт, як встановлення знаків чи нанесення розмітки, цим займається районна адміністрація. На більш складні проекти, як облаштування чи реконструкція кілець, спочатку замовляється проектно-кошторисна документація. Після цього за наявності грошей у бюджеті розвитку уже можуть почати реалізовувати проект.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах