Відзавтра на Львівщині СБУ посилено перевірятиме автомобілі: що сталося

Відзавтра на Львівщині СБУ посилено перевірятиме автомобілі: що сталося. Фото: І-ua.tv.

Відзавтра на Львівщині СБУ посилено перевірятиме автомобілі: що сталося. Фото: І-ua.tv.

Транспорт та інфраструктура
11 травня 10:12

З 12 до 14 травня Служба безпеки України проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання у Львівській області. Масштабні тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних. Про це повідомила пресслужба СБУ Львівщини.

Як йдеться у повідомленні, навчання будуть проводитись у межах міст Жовкви, Дублян, а також селища міського типу Куликів. Мешканців цих населених пунктів просять належним чином реагувати на вимоги правоохоронців. Під час навчань будуть проводити обмежувальні заходи, перевіряти документи громадян та оглядати автомобілі. СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

У пресслужбі СБУ наголосили, що усі дії службовців відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації про терористичні дії, мешканців просять одразу телефонувати за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42 або на 102.Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах