Готуй гроші: на Львівщині подорожчав проїзд у маршрутках

На Львівщині подорожчав проїзд у маршрутках. Фото: konkurent.ua

На Львівщині подорожчав проїзд у маршрутках. Фото: konkurent.ua

Транспорт та інфраструктура
08 липня 2021 13:16

На Львівщині подорожчав проїзд у маршрутках. Перевізники, які обслуговують приміські та міжміські автобусні маршрути в області, підняли вартість проїзду на майже 30%. Читайте новини Львова на VG Львів.

Як повідомив керівник концерну «Екопастранс», який об’єднує низку перевізників, Ігор Самардак, поступове підняття вартості проїзду розпочали у минулому році через негативний вплив карантинних обмежень. У грудні минулого року проїзд у приміських маршрутках подорожчав на 20%. Зараз обласні перевізники вдалися до чергового підняття ціни після здорожчання тарифів у міському транспорті Львова. Так ціна мінімальної поїздки на приміському транспорті (одна зупинка) зросла з 10 до 12 гривень, пише ZAXID.NET.

«На кожному маршруті були певні свої нюанси, враховуючи домовленості з органами місцевого самоврядування, активістами. Намагалися максимально відтягнути, щоб це не було разове підняття, а поступове», – зазначив Ігор Самардак.

За його словами, рішення приймала Асоціація перевізників Львівщини і воно обговорювалося з усіма перевізниками.

Начальник управління транспорту Львівської облдержадміністрації Степан Рудницький  зазначив, що обласні державні адміністрації вже не мають впливу на тарифи, які встановлюють перевізники. Порушення може і повинен виявляти Антимонопольний комітет.

«Зросла часка скарг, пов’язаних з ціноутворенням. Єдине, що ми можемо просити перевізників – завчасно повідомляти громади, голів ОТГ, старост, розміщувати інформацію у транпортних засобах», – каже Степан Рудницький.

Обласні перевізники надалі здійснюють безкоштовний проїзд лише окремих категорій пільговиків – учасників бойових дій, бійців-добровольців АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих, а також осіб з інвалідністю 1-ої групи по зору з супроводжуючою особою.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах