Нові правила: порядок в’їзду транспорту у пішохідну зону Львова змінили

В’їзд транспорту у пішохідну зону Львова змінили. Фото: unsplash.com (ілюстративне)

В’їзд транспорту у пішохідну зону Львова змінили. Фото: unsplash.com (ілюстративне)

Транспорт та інфраструктура
28 вересня 12:42

У Львові внесли зміни у Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини міста. За повторне порушення водіям загрожуватиме штраф та блокування дії перепустки. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, йдеться про в’їзд автівок в пішохідну зону центральної частини Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича.

Так, за перше порушення правил в’їзду водіям залишатимуть попередження. Якщо ж порушення зафіксують вдруге – то водію можуть виписати штраф і розглядатимуть питання щодо блокування дії перепустки терміном на 30 днів.

«У разі стоянки, зупинки у пішохідній зоні на площі Ринок або іншого повторного порушення дія перепустки буде призупинена. Відповідне рішення прийматиме ЛКП «Ратуша-сервіс». Попереджати водіїв про блокування їхніх карток ми не будемо. Вони це зрозуміють, коли при в’їзді у пішохідну зону болард перед їхньою автівкою не опуститься», - пояснив заступник начальника управління безпеки міста Юрій Дякович.

За словами посадовця, найчастіше порушення фіксують серед водіїв транспортних засобів, які обслуговують підприємства та заклади, які працюють на території пішохідної зони. Зокрема, вони залишають пішохідну зону після 10:00.

Попередження про порушення правил в’їзду у пішохідну зону водіям залишатимуть вже наприкінці цього тижня.

Нагадаємо, від сьогодні, 28 вересня, у Львівській області запрацювали ще 13 камер автофіксації порушень правил дорожнього руху. Від початку серпня на Львівщині загалом вже запрацювала 21 камера, що фіксує перевищення швидкості.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах