Хочеш дитину – молись: до Львова привезуть ікону з мощами святого Герарда

Хочеш дитину – молись: до Львова привезуть ікону з мощами святого Герарда. Фото: unsplash.com

Хочеш дитину – молись: до Львова привезуть ікону з мощами святого Герарда. Фото: unsplash.com

Транспорт та інфраструктура
11 жовтня 17:47

У суботу, 16 жовтня, в Архикатедральному соборі святого Юра у Львові встановлять ікону з мощами святого Герарда – покровителя материнства, зокрема породіль, а також дітей, сім’ї та доброї сповіді. З неділі, 17 жовтня, ікону з мощами виставлять до почитання. Впродовж дев’яти днів у соборі відбудеться спільна молитва до святого Герарда.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

У суботу, 16 жовтня, в Архикатедральному соборі святого Юра у Львові встановлять ікону з мощами святого Герарда – покровителя материнства. Фото: Львівська міська рада
У суботу, 16 жовтня, в Архикатедральному соборі святого Юра у Львові встановлять ікону з мощами святого Герарда – покровителя материнства. Фото: Львівська міська рада

Як розповів єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Преосвященніший Володимир, мощі святого Герарда передали редемптористи з Австрії.

«У нас також є супровідний лист-засвідчення генерального постулятора від 30 грудня 1904 року, відразу після канонізації св. Герарда. Сам мощовик вкладено в ікону. Цікаво, що він також має певну символіку. На ньому зображено лілії, які символізують невинність та богопосвячене життя. А чотири перлини вказують на обіти редемптористів: чистоту, убожество, послух, а також обіт чи присяга витривання», - розповів владика Володимир, а також наголосив, що до святого Герарда приходять численні жінки просити ласки материнства та дякують за щасливо народжених дітей.

Програма почитання ікони з мощами святого Герарда

Субота, 16 жовтня, 17.00 – Всенічне Бдіння з нагоди встановлення ікони з мощами святого Герарда

Неділя, 17 жовтня, виставлення ікони з мощами до почитання.

З понеділка, 18 жовтня, до вівторка, 26 жовтня, в Архикатедральному соборі святого Юра буде дев`ятиденне моління до святого Герарда. Вірних запрошують до спільної молитви.

Що відомо про святого Герарда

Святий Герард – редемторист, католицький святий, чудотворець. Спомин святого Ґерарда в католицькій церкві 16 жовтня. Чимало християн у цілому світі шанують його як покровителя материнства, матерів, особливо породіль, дітей, сім’ї, доброї сповіді. Беатифікований 29 січня 1893 року Папою Левом XII. Канонізований 11 грудня 1904 року Папою Пієм X.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах