Нові обмеження: з 22 листопада невакцинованим заборонили користуватися приміським транспортом

Нові обмеження: з 22 листопада невакцинованим заборонили користуватися приміським транспортом

Нові обмеження: з 22 листопада невакцинованим заборонили користуватися приміським транспортом Фото: npu.gov.ua.

Транспорт та інфраструктура
21 листопада 2021 15:55

З понеділка,  22 листопада, у Львівській області невакциновані особи не зможуть користуватись приміським транспортом. Таке рішення у четвер, 11 листопада, прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

За рішенням членів комісії, з 22 листопада на території Львівської області заборонять здійснювати перевезення пасажирів (окрім осіб, які не досягли 18 років) автомобільним та залізничним транспортом у внутрішньообласному сполученні, якщо у них немає при собі одного з таких документів:

  • негативний результат тесту на COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2), зроблений не пізніше, ніж за 72 години до дня поїздки;
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації вакциною, яка дозволена Всесвітньою організацією охорони здоров’я;
  • міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію першою дозою вакцини (жовтий сертифікат) чи другою дозою (зелений сертифікат);
  • свідоцтво, яке підтверджує, що людина одужала від зазначеної хвороби. Отримати документи можна за допомогою мобільного додатка Портал «Дія».

На кого не поширюються обмеження 

Обмеження не поширюються на перевезення легковими автомобілями. Втім, кількість пасажирів не має перевищувати п'яти осіб (разом з водієм), без урахування дітей віком до 14 років.

Також обмеження не поширюється на службові та/або орендовані транспортні засоби підприємств, закладів та установ в межах кількості місць для сидіння і лише за маршрутом руху, про які проінформували органи Національної поліції не менш ніж за дві доби.

Перевізник при перевезенні автомобільним транспортом повинен поінформувати пасажирів про запровадження нових карантинних обмежень.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах