Українська авіакомпанія запускає рейси зі Львова до Запоріжжя

Українська авіакомпанія запускає рейси зі Львова до Запоріжжя

Українська авіакомпанія запускає рейси зі Львова до Запоріжжя Фото: avianews.com

Транспорт та інфраструктура
30 листопада 2021 17:09

З 10 грудня україський авіаперевізник Air Ocean Airlines запускає рейси зі Львова до Запоріжжя. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Ми своєчасно отримали всі необхідні дозволи та слоти на виконання регулярних рейсів за маршрутом Львів – Запоріжжя – Львів з 10 грудня 2021 року», – йдеться в повідомленні.

Втім, інформації про періодичність рейсів та вартість квитків поки що не оприлюдинили.

Водночас виконання рейсів Львів – Дніпро – Львів, запланованих авіакомпанією з 10 грудня 2021 року, нині перебуває під питанням. Через це для мешканців Дніпра коштом авіакомпанії в аеропорт Запоріжжя організували транфер.

Додамо, що Air Ocean Airlines – українська авіакомпанія, заснована 16 вересня 2020 року. Вона отримала ліцензію на перевезення пасажирів повітряним транспортом 27 жовтня 2021 року. Основним видом діяльності авіакомпанії є виконання регулярних та чартерних перевезень на літаках українського виробництва АН-148 та АН-158. Флот авіакомпанії складається із двох літаків Ан-148-100E, які раніше літали у флоті російської авіакомпанії АНГАРА. До кінця 2021 року має бути поставлений ще один літак, а у 2022 році – ще три літаки. Загалом компанія планує експлуатувати до 10 літаків такого типу. Повний цикл обслуговування літаків Ан-148 буде виконуватись в межах України. 

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах