«Прикарпатський експрес» курсуватиме за новим маршрутом

«Прикарпатський експрес» курсуватиме за новим маршрутом

«Прикарпатський експрес» курсуватиме за новим маршрутом Фото: Юрій Богун

Транспорт та інфраструктура
14 лютого 2022 16:25

З понеділка, 14 лютого, до четверга, 24 лютого, «Прикарпатський експрес» сполученням Ківерці – Коломия курсуватиме за новим маршрутом. Також буде змінено графік поїзда. Про це повідомили в пресслужбі «Укрзалізниці».

«На час планового технічного огляду та поточного ремонту дизель-поїзда, що наразі курсує маршрутом «Прикарпатського експреса» № 807/808 Ківерці – Коломия, з 14 по 24 лютого цей маршрут обслуговуватиме інший дизель-поїзд з маршруту «Буковельського експреса» №809/810 Львів – Ясіня», – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в «Укрзалізниці», до графіка й маршруту курсування «Прикарпатського експреса» будуть внесені тимчасові зміни. Зокрема, він курсуватиме за звичним графіком у напрямку Ківерців 14-16 та 22-23 лютого, а в напрямку Коломиї – 15-17 та 23-24 лютого.

14 та 21 лютого «Прикарпатський експрес» курсуватиме за скороченим маршрутом Львів – Коломия, а 17 та 24 лютого – за маршрутом Коломия – Львів.

Нагадаємо, що з понеділка, 28 лютого, компанія "Укрзалізниця" призначає експериментальне курсування дизель-поїзда № 812/813 Львів – Тернопіль – Чернівці – Коломия. Новий потяг курсуватиме лише у будні. 

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах