В межах ринку землі на Львівщині вже продали понад 1000 гектарів паїв

В межах ринку землі на Львівщині вже продали понад 1000 гектарів паїв

В межах ринку землі на Львівщині вже продали понад 1000 гектарів паїв Фото: loda.gov.ua

Транспорт та інфраструктура
05 серпня 2022 08:08
Автор: Юрій Богун

З 1 липня 2021 року в області уклали правочинів на 2719 га, з яких 1040 га – це площі проданих 787 земельних паїв. Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

При цьому, середня вартість гектара  паю на Львівщині становить близько 78,71 тис. грн, що перевищує середню ціну по Україні майже вдвічі та поступається лише Київській області. Водночас за площею відчужених сільськогосподарських земель область посідає останні місця.

 «Станом на сьогодні, реєстри відновили свою діяльність,  нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі. Знову запрацював ринок землі. Тому вартує вкотре наголосити, що якщо власник таки вирішив продати свій пай, то необхідно пам’ятати, що до 1 січня 2030 року  ціна продажу такої ділянки не може бути меншою за нормативну грошову оцінку», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Регіони з найактивнішим ринком землі під час війни (за кількістю угод та площею земель щодо яких зареєстровані правочини): Кіровоградщина (2,4 тис. га), Полтавщина (2,2 тис. га) та Вінниччина (2,2 тис. га).

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах