Сади перемоги: міста Львівщини запрошують до участі у конкурсі

Сади перемоги: міста Львівщини запрошують до участі у конкурсі.

Сади перемоги: міста Львівщини запрошують до участі у конкурсі. Фото: unsplash.com.

Транспорт та інфраструктура
15 серпня 17:18

Представники ініціативи «Сади перемоги» оголосили конкурс на створення проєктів садів та городів у місті.  За результатами проведення конкурсу буде відібрано три переможці, які отримають необхідні ресурси для реалізації, супровід планування городів у місті й експертну підтримку.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як зазначають організатори конкурсу, міський сад чи город – це публічний простір для вирощування овочів, фруктів, зелені в міських умовах – обмежених земельних ресурсів, що водночас є сталим інструментом спільнотворення, розбудови довіри між жителями, психологічного розвантаження, екоосвіти та промоції свідомого споживання.

"Проєкти міських садів можуть мати різні масштаби та форми організації, плануватися в житлових кварталах міста, поруч з гуртожитком чи молодіжним центром, у парку, на балконах, в офісному приміщенні чи закладі харчування, у прихистку для ВПО чи навіть на дахах будівель", - йдеться у повідомленні організаторів.

До участі у конкурсі запрошують міста з населенням понад 30 тисяч жителів, а заявниками можуть бути органи місцевого самоврядування, комунальна організація (установа, заклад) чи комунальне підприємство.

Для участі необхідно, у термін до 19 серпня 2022 рок зареєструватися.

Результати відбору будуть оголошені до кінця вересня 2022 року.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах