У Львові з’явиться близько 200 нових паркувальних місць

У Львові з’явиться близько 200 нових паркувальних місць

У Львові з’явиться близько 200 нових паркувальних місць Фото: facebook.com/hmelnews

Транспорт та інфраструктура
13 вересня 18:07

До кінця вересня у Львові з’явиться близько 200 нових паркувальних місць. На облаштування однієї парковки потрібно близько 30 тисяч гривень.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь щоб бути в курсі найважливішої інформації. 

Як повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради Олег Забарило, у серпні відбувся конкурс з визначення операторів паркування з низки майданчиків, де було близько 10 лотів. Ділянки в межах пішохідної зони міста облаштують до кінця вересня. Йдеться про вулиці: Корнякта, Друкарська, Федорова, пллща Підкови. З мешканців, клієнтів готелів і від людей, які заїжджають та мають перепустки на в'їзд в центральну і пішохідну зони міста, братимуть кошти за паркування, пише tvoemisto.tv.

«Вартість паркування залежить від зони міста. Кожна зона і кожен вид майданчика для паркування має свій розмір плати. Наприклад, на вул. Валовій в районі «Вернісажу» – 30 грн за годину. Чим далі від центру міста, тим плата є меншою», – сказав він. 

Окрім цього, до кінця вересня облаштують паркувальні місця на вулиці Шолом-Алейхема, Під Дубом, Листопадового Чину. На частині вже реконструйованої вулиці Степана Бандери буде 66 нових паркомісць.

«Щоб облаштувати один паркувальний майданчик, потрібно близько 30 тисяч гривень. Однак ціна може бути як меншою, так і більшою, бо потрібно нанести розмітки, облаштувати дорожні знаки, інформаційні табло, зробити певний благоустрій тощо», – додав він.

У Львові, за Словами Олега Забарила, є 4602 паркомісця за укладеними департаментом міської мобільності договорами, з суб'єктами господарської діяльності – 179 договорів. Основна кількість паркувальних місць – у центральній частині міста.

Напкрилад, у Галицькому районі – 1270 паркомісць. Щодо орендованих земельних ділянок, якими користуються субʼєкти на підставі укладених договорів з департаментом містобудування, зокрема, земельних ресурсів є – 12 341 паркомісце.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах