Опубліковано графік роботи ловців безпритульних собак у Львові на жовтень. Фото: facebook.com/lvivlkplev.
Львівське комунальне підприємство «Лев» оприлюднило графік виїзду бригади ловців собак на території Львівської територіальної громади у жевтні 2022 року.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Бригада ловців здійснює виїзди в населені пункти громади щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова. Позачергово виїзд здійснюється на ургентні випадки, а також, якщо безпритульна собака вагітна або тічкуюча.
«Собаки, виловлені у районах міста Львова, перебувають на підприємстві 21 день, в населених пунктах громади — 14 днів (щоб першочергового стерилізувати більшу кількість тварин, відповідно запобігати їх розмноженню)», — йдеться у повідомленні.
Виїзд бригади здійснюється винятково за телефонним запитом на номер 068 535 45 45.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.