Кремація і поховання тварин у Львові: що робити, якщо помер домашній улюбленець. Фото ілюстративне.
Хоча у парках і лісах Львова є чимало могил домашніх котів і собак, втім, поховання тварин місті категорично заборонено. Розповімо про те, що робити львів'янам, якщо помер домашній улюбленець.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Відповідно до "Правил утримання і поводження з домашніми тваринами у м. Львові", у місті немає можливості проводити поховання тварин, можлива лише кремація. Цю процедуру проводить Жовківська філія державного підприємства "Укрветсанзавод", що в селі Воля-Висоцька, з якою уклало відповідний договір львівське комунальне підприємство "Лев".
Після загибелі тварини, львів'янину у першу чергу слід виписати її з Єдиного державного реєстру тварин, засвідчити смерть та повідомити про це підприємство "Лев".
Зазначимо, що це можуть бути будь-які господарські тварини: від собак до кроликів і хом'яків.
У комунальному підприємстві "Лев" потрібно заповнити заяву та оплатити вартість послуги, яка залежить від ваги тварини.
Ветеринар обовʼязково оглядає труп тварини, пише висновок, після цього тварину зважують і поміщають у холодильну камеру. Далі тварин відвозять до "Укрветсанзаводу" для подальшої утилізації.
492 гривні 25 копійок становлять витрати на утилізацію, і кожен кілограм – 5 гривень 26 копійок.
"Люди часто цікавляться, чи можна забрати попіл тварини, чи дізнатися, коли точно відбулась утилізація, проте немає можливості окремо спалити тіло тваринки і віддати власнику попіл. Зараз така ситуація, що можна провести лише загальну кремацію", – пояснили у львівському комунальному підприємстві "Лев".
Утилізувати тварину можна у будь-який день тижня, попередньо звернувшись на "Гарячу лінію" ЛКП "ЛЕВ" за телефонами: (032) 293-30-41 або (068) 535-45-45.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.