У Львові власники карток Visa отримають знижку 30% в громадському транспорті: як скористатися

У Львові власники карток Visa отримають знижку 30% в громадському транспорті: як скористатися

У Львові власники карток Visa отримають знижку 30% в громадському транспорті: як скористатися Фото: Вікіпедія

Транспорт та інфраструктура
07 лютого 11:31
Автор: Юрій Богун

7 лютого, для пасажирів міського транспорту Львова стартує акція від компанії платіжних технологій Visa. До кінця цього місяця однією карткою Visa можна буде оплатити до 6 поїздок зі знижкою 30%. А також – разово поповнити транспорту картку ЛеоКарт зі знижкою 27 грн.

У ЛКП «Львівавтодор» пояснили, що знижка 30% діятиме при оплаті проїзду карткою Visa через валідатор. Однією карткою пасажир матиме можливість завалідувати зі знижкою до 6 поїздок впродовж терміну дії акції. Відповідна знижка діятиме також і при оплаті за додаткових пасажирів чи за багаж.

Щоб скористатися знижкою, при вході у салон транспортного засобу пасажиру необхідно прикласти банківську картку Visa   - фізичну або цифрову, що збережена у гаманці ApplePay/GooglePay - до валідатора. Система автоматично зніматиме кошти за проїзд, враховуючи знижку 30%.

Тобто, при оплаті за проїзд карткою Visa замість 15 грн списуватиме 10 грн 50 коп. Заощадження з однієї поїздки становитиме 4 грн 50 коп.

Отримати 30%-знижку при поповненні балансу ЛеоКарт можна, здійснюючи поповнення карткою Visa на суму від 100 грн одним платежем лише через брендовані кіоски. 

При сплаті цього поповнення карткою Visа – на баланс ЛеоКарт зараховується вказана сума, а з банківського рахунку відбудеться списання на 27 грн менше. Наприклад, пасажир просить поповнити у кіоскера “Інтерпрес” ЛеоКарт на 100 грн, тож при оплаті карткою Visа – з рахунку знімається 73 грн, а на транспортну картку буде зараховано 100 грн.

 Із однією банківською карткою поповнити ЛеоКарт зі знижкою можна разово впродовж дії акції. Після завершення акції зараховані кошти залишаються на балансі, якщо пасажир їх не використає.

Акційна пропозиція діятиме до 29 лютого 2024 року, або до моменту вичерпання бюджету акції. Visa виділила на покриття знижок у межах цієї промокампанії 9 млн грн. 

Пасажирам наголошують: із однією карткою Visa зі знижкою можна здійснити до шести валідацій квитків та разово поповнити транспортну ЛеоКарт.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах