У Львові облаштували перше «смарт-перехрестя»

У Львові облаштували перше «смарт-перехрестя»

У Львові облаштували перше «смарт-перехрестя» Фото: city-adm.lviv.ua

Транспорт та інфраструктура
25 квiтня 14:11
Автор: Юрій Богун

У Львові на вулицях Пасічна – Пирогівка облаштували перше смарт-перехрестя. Це дозволить оптимізувати світлофорний цикл та підлаштувати тривалість дозвільних сигналів для транспорту на кожному напрямку відповідно до потреби. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

На світлофорному об’єкті встановили сучасний дорожній контролер та  відеодетектори. Таке додаткове обладнання дало можливість нашим фахівцям запрограмувати інноваційний режим керування – «смарт-перехрестя».

Це інтелектуальна система у дорожньому контролері, яка за допомогою транспортних детекторів збирає інформацію про дорожній рух на кожній смузі на перехресті, аналізує інтенсивність, дистанцію між автомобілями, затримки в русі.

На основі цих параметрів щохвилини розраховує пропозицію зеленого сигналу для відповідного напрямку. Система здатна автоматично підбирати і тривалості фаз, і тривалості світлофорних циклів.

Цей режим регулювання дозволяє зменшити до мінімуму неефективне використання зеленого сигналу світлофора.

Раніше при жорсткому режимі регулювання на цьому світлофорному об’єкті були фіксовані тривалості сигналів для кожного напрямку руху. Із впровадженням «смарт-перехрестя» відеодетектори аналізують рух транспорту, на основі зібраних даних запрограмований контролер пропонує тривалість світлофорного циклу та фаз світлофорного регулювання (видовжує або скорочує), враховуючи інтенсивності, завантаженість, розриви між машинами тощо.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах