Як школярам влітку їздити безкоштовно у громадському транспорті Львова

Як школярам влітку їздити безкоштовно у громадському транспорті Львова

Як школярам влітку їздити безкоштовно у громадському транспорті Львова Фото: city-adm.lviv.ua

Транспорт та інфраструктура
20 червня 09:53
Автор: Юрій Богун

У «Львівавтодорі» повідомили, що на підставі учнівської ЛеоКарт школярі можуть їздити в міських автобусах, трамваях та тролейбусах безкоштовно цілий календарний рік. Однак, учням, які цьогоріч закінчили 4 та 9 класи, обов’язково потрібно оновити дані профілю своїх ЛеоКарт.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

«Термін дії профілю учнівської картки у системі е-квитка встановлено відповідно до терміну дії наданих документів при оформленні картки (учнівського квитка). Якщо цей документ вже не актуальний – необхідно оновити дані.

Зокрема, обов’язково потрібно оновити дані профілю ЛеоКарт для учнів, які цьогоріч закінчили так званий перехідний клас – це 4  та 9  класи. Для цього потрібно надати актуальний учнівський квиток чи довідку з місця навчання. Це можна зробити онлайн через Портал мешканця або ж записатися на прийом в один з наших пунктів за номером телефону гарячої лінії: 0800 303 007», – пояснили у ЛКП «Львівавтодор».

Перевірити термін дії профілю ЛеоКарт можна через валідатор у салоні громадського транспорту. Для цього потрібно натиснути «Інформація про квиток» і прикласти транспортну картку до зчитувача. Важливо звернути увагу саме на інформацію про «профіль клієнта».

До слова, після вступу до вишу, коледжу/професійно-технічного училища учнівську ЛеоКарт можна трансформувати у студентську та використовувати для поїздок із знижкою 50%.

«Якщо маєте учнівську ЛеоКарт і плануєте вступати у вищий навчальний заклад, коледж чи професійно-технічне училище – вам не потрібно виготовляти ще одну транспортну картку. Коли отримаєте статус студента, необхідно буде змінити дані профілю наявної транспортної ЛеоКарт на основі студентського квитка чи довідки з навчального закладу», – додали в ЛКП «Львівавтодор».

Якщо учень-випускник не продовжив навчання та не отримав статус студента, то учнівську ЛеоКарт надалі можна використовувати як загальну картку – поповнювати баланс та оплачувати поїздки за повною вартістю (13 гривень) у громадському транспорті Львівської громади.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах