Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького

Міжнародний аеропорт  Львів  імені Данила Галицького
Город:
Львов
Адрес:
вул. Любінська, 168
Район:
Франківський район
Телефон:
+38 (032) 229-81-12
Сайт:
ОПИС

Найбільше летовище у Західній Україні за пасажиропотоком та маршрутною мережею, розташоване на відстані 6 км від центру міста на південь. Маршрутна мережа Аеропорту складається з 32 напрямків (30 міжнародні та 2 внутрішні).

Новий аеровокзальний комплекс було введено в експлуатацію 12 квітня 2012 року. Новий термінал "А" загальною площею 39 тис. кв.м містить 9 виходів на посадку, з них 4 - телетрапи, 28 стійок реєстрації, 2 кіоски самореєстрації, 18 пунктів проходження паспортного контролю та 12 пунктів проходження на авіаційну безпеку.

Новий аеровокзал було збудовано з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Відтак усі зони та приміщення терміналу обладнані таким чином, щоб забезпечити комфортне пересування та обслуговування неповносправних пасажирів.

В терміналі передбачені VIP-зали для пасажирів внутрішніх та міжнародних рейсів, а також сучасний Duty Free. Прилегла до нового аеровокзалу територія містить два паркінги, які розраховані на 25 паркомісць для автобусів та 1,1 тисяч паркомісць для автомобілів.