Храм святих Володимира і Ольги

Храм святих Володимира і Ольги
Город:
Львов
Адрес:
вул. Симоненка, 5
Что рядом:
300м 500м 1000м
ОПИС

Храм святих Володимира і Ольги розташований на південній околиці Львова. На початку 90-их років наріжний камінь під забудову нового храму освятив митрополит УГКЦ Володимир (Стернюк).

Новий храм постав на місці зруйнованої у 1973 році церкви Введення у храм Пресвятої Богородиці.

Чотири куполи, що увінчують храм, символізують євангелістів – Матвія, Марка, Луку та Йоана. Висота храму з хрестом - 57 метрів. На першому поверсі знаходиться релігійний і культурно-освітній центр, бібліотека; на другому – розміщені три вівтарі: головний і два бокові. У церкві можуть брати участь в Літургії одночасно дві з половиною тисячі вірних. У перспективі перед храмом постануть пам’ятники Володимиру та Ользі.

Для Йорданського Водосвяття на території храму за спеціальним проектом збудована каплиця. Навколо дзвінниці – адміністративно-господарський будиночок, де будуть розміщені: адміністративні приміщення, майстерня та трапезна для неповносправних, приміщення для гурткової роботи, християнське кафе, книгарня, тощо. Ще планується спорудити будинок, в якому будуть помешкання для священників, кімнати для приїжджих, для друкарні, дитячий спортивний комплекс.

При храмі свв. Володимира і Ольги активно діє релігійний і культурно-освітній центр, що своєю працею охоплює велику частину вірних, серед яких на першому місці стоїть молодь і діти. Діють катехитична школа, молитовні, євангелізаційні та молодіжні спільноти, спільноти узалежнених від алкоголю та наркотиків. Регулярно організовуються цікаві лекції на релігійні та історичні тематики, екскурсії до визначних історичних місць, прощі до відпустових місць.