Львівський історичний музей. Відділ "Музей-Арсенал"

Львівський історичний музей. Відділ  Музей-Арсенал
Город:
Львов
Адрес:
вул. Підвальна, 5
Телефон:
+38 (032) 235-86-61
ОПИС

Музей-Арсенал - експозиційний відділ Львівського історичного музею, відкритий 18 травня 1981 року в приміщенні колишнього Міського арсеналу. В експозиції представлено зразки старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Експозиція побудована за хронологічно-тематичним принципом, за видами та місцем виготовлення зброї. Розкішне оздоблення багатьох експонатів дає змогу говорити про них і як про твори ужиткового мистецтва. Чимало пам’яток декоровано дорогоцінними металами, самоцвітами, слоновою кісткою, перлами, коралами, перламутром.
У Музеї-Арсеналі представлено всі основні види зброї: холодна, метальна, вогнепальна, предмети захисного озброєння. Пам’ятки, представлені в Музеї-Арсеналі - це невелика частина колекції зброї Львівського історичного музею, яка налічує близько 4,5 тис. одиниць.

В основі колекції - збірки зброї давніх львівських музеїв: Національного музею ім. короля Яна ІІІ (збагачені в 1914 році колекцією В.Лозинського та в 1919 році - збіркою Б.Ожеховича), Історичного музею міста Львова, Музею ім. князів Любомирських.

Окрім зброї в Арсеналі представлена виставка голограм старовинних орденів, виконаних з автентичних нагород, які зберігаються у фондах Львівського історичного музею.

Музей-Арсенал – унікальний музей, який не має аналогів на території України.

Время работы
10.00 - 17.30, середа - вихідний