Афіша Львівського органного залу у лютому

Афіша Львівського органного залу у лютому

Афіша Львівського органного залу у лютому фото: Львівський органний зал

Репертуар Органного в лютому 2023 буде таким: 

2 та 3 лютого Німецький віртуоз Якобус Ґладзіва знову у Львові. Музикант дасть два концерти у Львівському органному залі на підтримку українського народу у часи російсько-української війни.

5 лютого - симфонічний концерт – Луганський симфонічний оркестр і дириґент з Японії Такуя Шегішіта здивують інтерпретацією симфоній чеха Антоніна Дворжака та українця Михайла Вербицького.

12 лютого звучатиме Американська та українська камерна музика – твори сучасного композитора зі США Еммануеля Сікори та наших композиторів.

14 лютого, на День святого Валентина. подарунок для всіх закоханих: пісні про кохання у виконанні Львівського муніципального хору "Гомін" та дириґентки Вікторія Антошевська.

17 лютого Історичний симфонічний концерт. Ельснер. Рукґабер – музика з архівів Галицьке Музичне Товариство оживе на сцені Органного у виконанні Академічного симфонічного оркестру Луганська обласна філармонія і хору "Гомін" під дириґуванням Ivan Ostapovych - conductor.

19 лютого Австрійський віртуоз Штефан Донер виступить з єдиним концертом у Львові. За підтримки Kooperationsbüro Lemberg - Австрійське бюро кооперації у Львові.

20 лютого віддаємо шану всім, хто загинув від російської війни в Україні, яка розпочалася в лютому 2014 року. Ліст. Реквієм. Хор та орган .

26 лютого Малер. Симфонія №4 - найкоротша симфонія Густава Малера, але ідея, що в ній закладена, вражає уяву.

І звичайно, багато органних концертів від солістів: Олена Мацелюх - Орган, Svitlana Pozdnysheva, Віталій Дворовий, @Сергій Павлів, Andriy Makarevych, а також чарівні Вівальді “Пори року” у виконанні Олени Мацелюх, Руслана Пащака і Марти Гереги.

Також протягом всього місяця у Галереї Органного залу можна відвідати виставку портретів українських композиторів від творців проєкту Ukrainian Live.

фото: Львівський органний залфото: Львівський органний зал

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах