Вечірка  Laconica X Night Ambassadors

Вечірка "Laconica X Night Ambassadors"

Ця вечірка – це коллаборація двох львівських крю: вінілового лейблу Laconica та промо-групи Night Ambassadors. 

Головний хедлайнер Vaia з Києва не лише важливий елемент одного з кращих світових хаус-лейблів Mulen Records, але також діджей з унікальною селекцією та відчуттям танцполу. Все діло в тому, що коронний час цього артиста - це ранок, коли він створює музичну магію і вміє ввести людей у той самий міфічний глибокий тріп, про який багато хто чув, але мало хто відчував.

У Twin Beat, який живе між Вінницею та Ніццою - також цікава історія. Захопившись французським глибоким звуком і всією вініловою естетикою (цей діджей грає лише з пластинок - для нього це принципова позиція) він дуже скоро назбирав серйозну колекцію записів. Олексій збирає цілі дискографії лейблів і записує відеоподкасти, де, для прикладу, заодить записи лише якогось одного рекордингу. Тому йому є чим здивувати.

Локальний саппорт від власника Laconica Alex Pervukhin, у якого на черзі вихід зразу чотирьох свіжих пластинок на європейських лейблах. Тому під час сету він обовязково зіграє багато матеріалу, який ще ніхто і ніде не чув.

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
9 лютого, 22:00
Адреса:
вул. Кушевича, 1
Телефон:
+38 (032) 252-27-67
Ціна:
Від 160 грн.