Новорічна вистава-мюзикл "Снігова королева. Сила гарячого серця"

Новорічна вистава-мюзикл "Снігова королева. Сила гарячого серця" - фото: pinterest.com

Новорічна вистава-мюзикл "Снігова королева. Сила гарячого серця" - фото: pinterest.com

Міжнародний театр пригод і фантастики «Каскадер» представляє у Львові Новорічну виставу-мюзикл "Снігова королева. Сила гарячого серця"за мотивами Ганса Крістіана Андерсена.

Подія відбудеться у Львові, у Центрі Довженка 20 грудня. Початок о 12, 14 та 18 годині.

Справжній новорічний подарунок від творці всесвітньо відомих оригінальних українських музичних вистав-мюзиклів «Аладдін і чарівна лампа», «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Білосніжка. Новорічна історія», «Казка Чорнолісся або таємниця чарівної шаблі», «День народження Принцеси», «Новорічні пригоди Червоної Шапочки», які так полюбились глядачам.

Сюжет казки відомий всім з дитинства: холодна і зла Снігова Королева викрала Кая, перетворивши його серце в крижинку. Але вірна і віддана сестра хлопчика Герда, подолавши всі труднощі та перепони, за допомогою своєї любові змогла розтопити його.

По дорозі Герді зустрічається безліч персонажів-подружня пара ворон Карл і Клара, Принц і Принцеса, лісові розбійники і їх очільниця Маленька Розбійниця, Північний Олень.

Завдяки душевній красі дівчинки, всі вони стають її щирими друзями і допомагають пройти непростий шлях до палацу Снігової Королеви.

Спектакль підходить для дітей всіх категорій: і тих хто вперше знайомиться з казковою історією і тих, хто знає її і гідно оцінить нове сценічне прочитання.

 

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Дітям
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах