Фестиваль Lviv Yoga Day

Афіша - Фестивалі - Фестиваль Lviv Yoga Day

З 1 до 22 червня у Львові пройде Фестиваль Lviv Yoga Day.

Мета фестивалю: познайомити охочих із простими та дієвими вправами хатха-йоги і медитації та надихнути щодня піклуватись про здоров’я тіла та свідомості.

Щодня впродовж 1?21 червня з 08:00 до 09:15 год на Верхній галявині парку імені І. Франка професійні тренери студії "Mantra House" проводитимуть безкоштовні заняття з хатха-йоги та медитації.

Заняття будуть корисними для всіх: для дітей, дорослих і навіть людей літнього віку, а спеціально розроблений комплекс вправ не потребує особливої фізичної підготовки.

Із 7 до 13 червня з 18:30 до 20:30 год на Верхній галявині парку імені І. Франка відбуватимуться YOGA SOUND вечори. Кожен зможе прийти на мантра-вечірку та насолодитися музикою під відкритим небом, а також напоями й смаколиками.

Масштабний фінал фестивалю відбудеться 22 червня. Цього вечора із 17:00 до 22:00 год на площі Ринок виступатимуть гурти, які виконуватимуть музику у стилі йога. Зокрема, виступить гурт Secret Forest - фіналіст фестивалю "Українська пісня", Yoga Brothers - виконавці м’яких урбаністичних композицій із мантрами, та визнаний на світовому рівні indie yoga гурт ATMASFERA. Особливим гостем стане гурт із Румунії - Modiwo.

Вхід вільний.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах