Великодній ярмарок 2017

Великодній ярмарок 2017

Цьогоріч Великодній ярмарок у Львові працюватиме протягом місяця – від 7 квітня до 15 травня на алеї проспекту Свободи. У будні ярмарок працюватиме з 10:00 до 22:00 год, у вихідні та святкові дні – з 10:00 до 23:00 год.

На площі перед театром опери та балету з 14 до 23 квітня працюватиме Великодня майстерня – щодня з 12:00 до 19:00 год. Для гостей організовуватимуть майстер-класи із гончарства та ліпнини, ковальства, писанкарства, іконопису, різьблення свічок, лозоплетіння, виготовлення ляльок-мотанок чи інсталяцій зі скла. 

Великодній ярмарок — це маленьке містечко у великому місті, де львів'яни та гості міста мали змогу не тільки добре відпочити, скуштувати страви національної кухні, але й придбати оригінальні подарунки для своїх рідних та друзів. 

Серед товарів представлено: великодні сувеніри, традиційні вироби з кераміки, лляні речі, авторські роботи художників. Окрім того, кожен охочий може скуштувати різних смаколиків, меду, вареників.


Програма:

Від 8 квітня до 13 квітня, на ярмарку працюватиме Великодня крамничка, де можна буде знайти ідеї та матеріали для авторського декорування вашого великоднього кошика.

З 14 до 23 квітня з 12:00 до 19:00 год. біля фонтану на проспекті Свободи щодня працюватиме Великодня майстерня. Під час майстер-класів народні майстри навчатимуть усіх охочих гончарства та ліпнини, ковальства, писанкарства, іконопису, різьблення свічок, лозоплетіння, виготовлення ляльок-мотанок та інсталяцій зі скла.

На Великдень, 16 квітня: 
о 12:00 год. компанія "Львівські ярмарки" запрошує гостей міста на Великодній сніданок – театралізована реконструкція світкової трапези, під час якої господиня столу Тетяна Пилипець пригощатиме охочих великодною паскою. 
З 13:00 год. розпочнеться флеш-моб "Гаївки із Софією Фединою", 
з 15:00 год. відбуватиметься Фестиваль гаївок – великодні співанки звучатимуть у виконання львівських колективів.

Фейсбук

 

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
7 апреля - 15 мая, 11:00
Адрес:
проспект Свободи