Фестиваль класичної музики LvivMozArt

Фестиваль класичної музики LvivMozArt

Фестиваль LvivMozArt, який відбудеться у Львові впродовж 18-25 серпня 2017 року, обіцяє стати одним з найбільших в Україні за кількістю і подій, і запрошених "зіркових" гостей.

Вперше у Львові класика звернеться до глядача у поєднанні з новими форматами виконання. Незвичні інсталяції, віжуал-арт, перформанс, виступи світових зірок вражатимуть львів'ян та гостей міста протягом восьми днів з 18-25 серпня.

Команда міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt спільно з командою Radio Skovoroda оголосила про запуск Radio Mozart  – інтернет-радіо для всіх шанувальників класичної музики.

Мета Radio Mozart - відкрити класику для якомога більшої кількості людей, допомогти їм розширити свої музичні обрії у різноманітті шедеврів світової класичної музики. Слухачі радіо матимуть змогу одночасно з прослуховуванням музичних творів класиків різних епох слідкувати за всіма новинами та анонсами фестивалю.

Більшість концертів будуть супроводжуватися візуальними ефектами, інсталяціями, танцювальними перформенсами, деякі з них відбуватимуся під відкритим небом та в приміщенні трамвайного депо. 


Програма фестивалю

Сайт

Фейсбук

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
18 серпня 2017 - 25 серпня 2017, 15:00
Адреса:
м. Львів
Ціна:
Від 200 грн. до 800 грн.