Фестиваль Контрасти – "Метаморфози-2020" фото: facebook.com/contrasts.festival
В рамках концертної серії "Україна-2022. Музи не мовчать" Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика презентує 28-й фестиваль сучасної музики "Контрасти".
У програмі: світові прем'єри українських та іноземних композиторів, закордонні учасники та колективи з Одеси та Києва.
Допоможіть журналістам Vgorode.ua виконувати свою роботу. Підтримайте фінансово >>> ❤Продані квитки та донейти будуть спрямовані на підтримку запрошених українських музикантів-учасників фестивалю, зокрема тих, хто спеціально приїздить до Львова.
Один з найстаріших та наймасштабніших українських форумів сучасного мистецтва триватиме з 1 по 10 жовтня. Усі події Фестивалю транслюватимуться онлайн.
Програма подій:
01.10 / субота
20:00
«Прелюдія»
LIMBO
сценічний вокальний перформанс
Присвячується Марії Калесніковій та всім українським і білоруським жертвам тоталітарних, цинічних і жорстоких режимів у росії та білорусі.
Вікторія Вітренко, вокал, фортепіано та виконання
Титус Селге, режисер
Астрід Айзенбергер, дизайн костюмів
В програмі:
Агата Зубель
Алла Загайкевич
Їн Ван
Свен-Інго Кох
Максим Шалигін
02.10 / неділя
18:00
«Transfiguration»
Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
Андрій Павлов, скрипка
Устим Жук, альт
Оксана Рапіта, фортепіано
Володимир Сивохіп, диригент
В програмі:
Ман-Чінг Дональд Юй
Міхаліс Травлос
Жан-П’єр Ваєл
Юрій Ланюк
04.10 / вівторок
19:00
«Осяянні чорним сонцем»
Лятошинський капела: хор
Олександр Островський, художнє слово
Богдан Пліш, диригент
В програмі:
Іван Небесний
Тетяна Яшвілі
Євген Станкович
Ганна Гаврилець
Вікторія Польова
Вікторія Польова
Євген Петриченко
«Осяянні чорним сонцем», хорова симфонія-перформанс
05.10 / середа
19:00
«Молотки і Майстер»
Христина Бенюк, фортепіано
Соломія Саламанюк, фортепіано
Гліб Фаренюк, фортепіано
Віталій Дворовий, фортепіано
В програмі фортепіанні твори студентів-композиторів ЛНМА ім. М. Лисенка:
Аліса Формазюк
Ксенія Стеценко
Анастасія Сисенко
Мар’ян Філь
Ігнатій Мойсеїв
Денис Кучер
Борис Лятошинський
Симфонія №3, тв. 50. Перекладення для двох роялів у вісім рук Гліба Фаренюка (світова прем’єра)
06.10 / четвер
19:00
«Львівське тріо»
Назарій Пилатюк, скрипка
Оксана Литвиненко, віолончель
Мирослав Драган, фортепіано
В програмі:
Василь Барвінський
Мирослав Скорик
Борис Лятошинський
07.10 / п’ятниця
19:00
«Два дні й дві ночі нової музики» на «Контрастах»
Тетяна Муляр, сопрано
Руперт Берґман (AT), бас-баритон
Ансамбль «Senza Sforzando» у складі:
Назар Кравченко, флейта
Володимир Гітін, кларнет
Ірма Готкова, фортепіано
Катерина Коршомна, скрипка
Євген Довбиш, віолончель
Желязко Іван, ударні
Олександр Перепелиця, фортепіано, диригент, мистецький керівник
В програмі:
Кармелла Цепколенко
Ганна Копійка
Асматі Чібалашвілі
Кіра Майденберг-Тодорова
Михайло Швед
Юлія Гомельська
Вернер Шульце
Андрій Мерхель
Єлєна Сатайтє
Анна Стоянова
Ігор Завгородній
08.10 / субота
18:00
INSO-Львів: сайд-івент «Контрастів»
09.10 / неділя
18:00
«Мікросимфонії»
Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії — Симфонієта
Вінсент Козловський (PL), диригент
В програмі:
Остап Мануляк
Вітольд Лютославський
Євген Станкович
Арнольд Шенберг
10.10 / понеділок
19:00
«Постлюдія»
Оксана Рапіта, фортепіано
Мирослав Драган, фортепіано
В програмі:
Геннадій Ляшенко
Віктор Камінський
Ярема Якубʼяк
Юрій Ланюк
Мирослав Скорик
Ігор Щербаков
Євген Станкович
Богдана Фроляк
Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook