Презентація арт-буку  Наречена

Презентація арт-буку "Наречена"

Презентація арт-буку "Наречена" відбудеться в рамках Форуму видавців - 16 вересня о 12 год. в Етно-галереї Роксоляни Шимчук.

"Дівчатка часто одержимі архетипом "принцеса-наречена" - змалечку приміряють мамині шпильки і прикраси, роблять фату із тюлі. Але тепер у їхніх мріях домінують пишні сукні зі стразами та діамантові тіари. А ми б хотіли дослідити - чи можна стати принцесою у сорочці із домотканого полотна? Адже вишиті сорочки на весь рукав, ткані шовком плахти, золоті дукачі і срібні салби - все це вражає не менше за сукні з криноліном.

 Арт-бук  "Наречена" - це мандрівка у світ традиційного весільного костюму.

Ми хочемо показати неймовірну розкіш традиційного вбрання і навчити дітей відрізняти борщівську сорочку  від поліської, гуцульські запаски від полтавської плахти, впізнавати баламути, дукачі, зґарди. І, можливо, тоді хтось з дівчаток захоче стати королівною у сорочці з домотканого полотна", - зазначабть організатори.

Проект створено за підтримки нашого музею на основі музейної колекції, а також колекцій відомих українських збирачів старовини - Роксоляни Шимчук (Етно-галерея Роксоляни Шимчук), Уляни Явної (Давній народний одяг), Віктора Ющенка, майстерні дитячого одягу “Аденчик-Баденчик”.

Фейсбук

Вхід вільний.

 

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
16 вересня 2017, 12:00
Адреса:
пр.Свободи, 27, Опера Пасаж, 4-й поверх
Телефон:
+38 067 670 8955