Перформенс від Оксани Караванської: Вишиванка-Couture Третього тисячоліття

Перформенс від Оксани Караванської: Вишиванка-Couture Третього тисячоліття - фото: Oksana Karavanska

Перформенс від Оксани Караванської: Вишиванка-Couture Третього тисячоліття - фото: Oksana Karavanska

14-го січня, на Старий Новий рік, знана українська дизайнерка, в колаборації із Львівською оперою, покаже у Львові нову колекцію вишиванок.

Мода, музика, балет… Відома українська дизайнерка Оксана Караванська зміксує ці види мистецтва в одному перформенсі. Побачити оригінальне дійство і нову колекцію бренду Oksana Karavanska «Вишиванка-Couture Третього тисячоліття» можна буде у суботу, 14 січня 2023 р., на Старий Новий рік, о 15:00 – у Дзеркальній залі Львівської опери.

Це вже сьоме дефіле «Вишиванки-Couture Третього тисячоліття» за останні вісім років. Колекції помітно трансформувалися. Якщо перші покази вишиванок Караванської були присвячені порятунку старовинної вишивки і інтеграції її в сучасний крій, то зараз колекція складається здебільшого із новітніх розробок, інспірованих українськими орнаментами родом з усієї території України.

Кожна моя вишиванка буде супроводжуватися живою музикою і окремим балетним нарисом із цитуванням балетної класики. «На нову історію «Вишиванки-Couture Третього тисячоліття» мене надихнула нещодавня прем’єра у Львівській опері - балетне дійство «Пізнай себе» до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди у постановці Василя Вовкуна, - розповідає дизайнерка Оксана Караванська. - Це був дуже стильний мікс балету, акробатики і хорового співу. А тепер я запрошую на наш спільний із Львівською оперою проект».

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах