Курс письменницької майстерності

Курс письменницької майстерності

21 березня у Львові стартує двомісячний "Курс письменницької майстерності" від "Центру літературної освіти". Відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм письма. У програмі – 50 годин лекційних та практичних занять, художній аналіз творів, консультації лекторів, неформальні зустрічі тощо.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників.

Лектори – відомі та професійні письменники, критики, видавці та літературознавці: Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Винничук, Галина Вдовиченко, Олександр Бойченко, Любко Дереш, Оксана Думанська, Галина Крук, Ростислав Семків та Євгеній Стасіневич.

Програма складається із 5 модулів: 

- теорія письма і художнього аналізу тексту; 
- персонаж;
- сюжет; 
- мова і стилістика; 
- критика і редагування. 

Учасники дізнаються про теоретичні аспекти творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Щоб процес пізнання був продуктивним, ми структурували весь матеріал у доступній і зручній формі, поєднали різні види занять – лекційні та практичні. 

Лектори розкажуть

- як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту; 
- як працювати над мовою і авторським стилем, художніми деталями, метафорами та іншими засобами виразності; 
- як власного внутрішнього критика перетворити на конструктивного порадника; 
- як творчий задум довести до готового тексту, звідки брати натхнення і мотивацію продовжувати писати; 
- яких типових помилок уникати авторам-початківцям. 

Кращі твори випускників буде опубліковано окремою книжкою.

Для кого курс? 

Програма спеціально розроблена для тих, хто хоче підвищити рівень власної майстерності письма. Курс буде цікавий як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом.
Вміння писати красиво, логічно і цікаво є навиком, корисним кожній сучасній людині. Щодня ми пишемо листи, спілкуємося з колегами і друзями за допомогою пошти та соціальних мереж. 

Але вміння писати добре корисне не тільки для роботи і спілкування – воно також необхідне тим, хто хоче поділитися своїми думками із суспільством за допомогою літературних або публіцистичних творів. 

І навіть якщо ви не плануєте прославитися своєю книжкою, вміння добре писати і розповідати історії може стати в нагоді вам особисто. Наприклад, ви можете вести щоденник і відображати в ньому свої думки, це допоможе навести порядок в голові, структурувати важливі ідеї, плани і майбутнє.

Як взяти участь? 

Щоб стати учасником курсу, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежена. Зареєстрованим учасникам надішлють детальний розклад курсу та всі деталі щодо участі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок. 

Вартість: 

"Стандартний пакет" – 1900 грн (у вартість входить: 15 лекцій і майстер-класів, 5 практичних занять, інтеграційні вечори, усі роздатковий матеріали)

"Преміум пакет" – 2500 грн (у вартість входить: "стандартний пакет" + особиста консультація одного з лекторів, публікація у книжці)

Дати проведення: з 21 березня до 31 травня (початок занять о 19:00, у будні)

Місце проведення: Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2-А)

Контактна особа: Ірина Осадчук (063-483-18-20, litosvita.org @gmail.com)

Детальніше про курс читайте за посиланням.

Організатор: Центр літературної освіти

Фейсбук

ВКонтакті

ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
21 березня 2017 - 31 травня 2017, 19:00
Адреса:
вул. Мулярська, 2а
Телефон:
+38 (063) 3200564
Ціна:
Від 1 900 грн. до 2 500 грн.